Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie

 

Meble tapicerowane to nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale także ważny akcent wystroju mieszkania czy biura. Zadbany mebel, nawet stary, kojarzy się ze świeżością i doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu. Niestety, wraz z użytkowaniem pojawiają się brud, plamy, kurz i blaknięcie koloru. Nieczyszczone meble tapicerowane tracą swój pierwotny wygląd, co sprawia, że mieszkanie traci na estetyce, a dodatkowo często towarzyszy temu nieprzyjemny zapach.

Jeżeli dotknął i Ciebie ten problem, nie czekaj do świątecznych lub wiosennych porządków i skorzystaj z naszej usługi prania tapicerki meblowej. Picuś Glancuś z Warszawy oferuje kompleksową usługę czyszczenia mebli tapicerowanych z dojazdem do klienta na terenie stolicy oraz sąsiednich miejscowości: Józefów, Otwock, Konstancin, Nowy Dwór Mazowiecki, Marki, Ząbki, Piaseczno, Pruszków, Łomianki, Wołomin, Nadarzyn, Zielonka, Jabłonna.

 

Profesjonalne pranie tapicerki w Warszawie i okolicy

Dysponujemy dużym doświadczeniem w realizowaniu usług czyszczenia tapicerki meblowej. Czyścimy każdy rodzaj mebli – kanapy, sofy, narożniki, fotele, krzesła, pufy. Usługa obejmuje usuwanie zabrudzeń (także plam) oraz nieprzyjemnego zapachu, eliminowanie kurzu i bakterii, odświeżanie mebla i przywracanie tkaninom żywych kolorów.

Do każdego mebla podchodzimy indywidualnie – najpierw określamy rodzaj tkaniny, stopień zabrudzenia, a następnie dobieramy środek czyszczący i sposób prania tapicerki. Stosowane przez nas środki piorące doskonale radzą sobie nawet z długoletnimi zabrudzeniami, a co najważniejsze, eliminują brud bez uszkodzenia struktury materiału i powierzchni.

 

Pranie tapicerki Warszawa – nasza oferta

 

Pranie tapicerki meblowej realizujemy w Warszawie i okolicy, wykorzystując sprawdzone na rynku urządzenia, za pomocą których nanosimy na zabrudzone powierzchnie roztwór ze środkiem czyszczącym. Posiadamy technologię osuszania posprzątanych powierzchni, dzięki czemu tapicerka meblowa już po kilkudziesięciu minutach jest sucha, a mebel odzyskuje nowe życie.

 

Cena usługi i promocje – czyszczenie tapicerki Warszawa

Cena wykonania naszej usługi czyszczenia tapicerki w Warszawie lub miejscowości pobliskiej jest uzależniona od rodzaju i wielkości mebla. Proponowane przez nas stawki cenowe kształtują się na konkurencyjnym poziomie, co sprawia, że profesjonalne pranie tapicerki jest dostępne dla każdego.

W usługę wliczony jest darmowy dojazd do klienta. Dodatkowo oferujemy zniżki procentowe dla zamówień o wyższej wartości, dlatego wyjątkowo korzystne jest zamówienie czyszczenia kilku mebli tapicerowanych naraz. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji. Zapraszamy do rezerwowania terminów.