Czyszczenie i pranie kanap w Warszawie

Jest ulubionym miejscem leżakowania kota i psa, które chętnie wycierają w nią swoje mokre futerka po powrocie z deszczowego spaceru. Niczym magnes przyciąga umazane czekoladą dziecięce rączki. Lubicie ten mebel, więc często spędzacie na nim czas i nic dziwnego, że daleko mu do dawnej świetności – kanapa, bo oczywiście o niej mowa, może znów cieszyć oczy i wrócić do dawnego blasku i chwały. Oddajcie ją w nasze ręce, a sprawimy, że będzie wyglądała jak nowa.

 

Czyszczenie kanap Warszawa

Picuś Glancuś z dbałością odnowi tapicerki meblowe. Używamy jednych z najlepszych środków na rynku. Gdy potrzebne jest pranie kanapy, a mieszkasz w Warszawie, zadzwoń do nas – jesteśmy elastyczni, znajdziemy wolny, pasujący każdej ze stron termin i przybędziemy do Was, by uporać się z problemem. Odwiedzamy klientów w ich domach, nie ma więc potrzeby, byś martwił się tym, jak dowieziesz nam swoje meble. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my już o wszystko zadbamy.

 

Czyszczenie i pranie kanap Warszawa – nasze usługi

Boisz się, że wywabiając plamy własnoręcznie, możesz zniszczyć materiał? Każdy rodzaj tapicerki wymaga użycia innych metod i środków, my je znamy i chętnie pomożemy Ci w bezpieczny sposób zadbać o Twoje meble. Nasze usługi świadczymy w stolicy, a także poza nią – dojedziemy do Otwocka, Józefowa i Nowego Dworu Mazowieckiego. Obszar naszego działania to również Ząbki, Piaseczno, Pruszków, Łomianki czy Jabłonna

 

Pranie kanapy Warszawa

Pomagamy klientom indywidualnym, przyjeżdżamy do mieszkań prywatnych, ale uporamy się też z większymi zleceniami. Przedstawiciele firm, instytucji, punktów hotelowych i przedszkolnych, mogą liczyć na nasze doświadczenie. Zbadamy o Wasze potrzeby, ustalimy szczegóły i zaproponujemy korzystną ofertę prania kanap, staramy się bowiem dopasować w sposób indywidualny do oczekiwań naszych Zleceniodawców w Warszawie.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra naszej warszawskiej firmy sprzątającej korzysta ze sprawdzonego sprzętu, co jest gwarancją wzorowo wykonanej pracy. Żadna plama nie jest nam straszna. Jesteśmy pogromcami wszelkich zabrudzeń. Po styczności z nami Wasze kanapy są odświeżone i czyste. Picuś Glancuś działa kompleksowo i jest do Twojej dyspozycji. Zgłoś się do nas, ustalimy zakres działania i przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę. Zapraszamy do kontaktu.

Nie tylko kanapa wróci do łask po spotkaniu z nami, możemy też zająć się wnętrzem Waszego samochodu i sprawić, by lśniło czystością. Chcesz zadbać o fotel, tkaninę na krzesłach, poduszki, materace albo doczyścić dziecięcy wózek? I w tym Ci pomożemy. W pakiecie świadczonych przez nas usług znajdziesz też ozonowanie.